EIROPAS PIRMAIS NULLES EMISIJU SADAĻŅU RAŽOTĀJS

IRBIS Technology specializējas sadales skapju projektēšanā un ražošanā un ražošanas procesu sistēmu integrācijā. Mūsu ražotne ar ražošanas platību 2000m2 atrodas Rēzeknē, Latvijā.

Mēs piedāvājam modernu, kvalitatīvu un uzticamu produkсiju, kas atbilst visprasīgāko klientu vajadzībām.

Mūsu produkcijas augsto kvalitāti apliecina kvalitātes vadības sertifikāti ISO-9001, ISO-14001, ISO-45001 un mūs auditē Francijas inspekcijas un sertifikācijas uzņēmums Bureau Veritas, pasaulē lielākais sertifikācijas pakalpojumu sniedzējs.

Mēs piedāvājam unikālu iespēju sadarbībai, jo mums ir sertifikāti – CE sertifikāts eksportam uz Eiropas Savienību un EAC sertifikāts eksportam uz Eirāzijas Ekonomisko savienību.

Mūsu CO2 neitralitātes sertifikāts apliecina, ka ražojam produkciju ar NULLES CO2 izmešiem.

Ieviešot jaunas un inovatīvas tehnoloģijas automatizācijā un procesu kontrolē, mēs sniedzam konkrētus ieguvumus saviem klientiem un partneriem.

Mums ir veiksmīga pieredze sadarbībā ar EPC un Turn-key uzņēmumiem. Mēs izstrādājam un piegādājam industriālos vadības paneļus elektriskās apsildes sistēmām, ieskaitot inovatīvas, patentētas tehnoloģijas un komponentus.

Kompānija IRBIS Technology specializējas uz elektrotehniskās produkcijas un procesu automatizācijas kompleksu sistēmu projektēšanu, ražošanu, uzturēšanu un apkalpošanu. Mūsu darbinieki ir apmācīti pasaules vadošo ražotāju mācību centros, kas ir apstiprināts ar atbilstošiem sertifikātiem.

Izstrādājot produkciju, IRBIS Technology  darbinieki galvenokārt balstās uz klientu velmēm un vajadzībām, cenšoties izvēlēties komplektējošas daļas, kas maksimāli atbilst pasūtītajā aprīkojumā norādītajiem tehniskajiem parametriem.

Visā ražošanas procesā tiek veikta pastāvīga ražotās produkcijas kvalitātes uzraudzība. Ja Jums ir vēlme pārliecināties par mūsu produkcijas kvalitāti – zvaniet un mūsu darbinieki ar prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem!

Sazinies ar mums