Kāpēc IRBIS Technology

IRBIS Technology ir dinamiski augošs uzņēmums, kas specializējas elektrosadales skapju aprīkojuma un ražošanas procesu automatizācijas kompleksa sistēmu izstrādē un ražošanā.
Produkcijas kvalitāte ir vienmēr stabili augsta, ko apliecina uzņēmuma darbība atbilstoši ISO 9001 un ISO 14001 kvalitātes vadības standartiem.

Produkcijas atbilstību Eiropas Savienības zemsprieguma direktīvas prasībām apliecina CE atbilstības sertifikāts.
Mūsu uzņēmuma mērķis ir ieviest jaunas tehnoloģijas dažādās jomās, kur piemēro tehnoloģisko procesu automatizāciju un vadību, tādējādi mēs dodam reālu labumu mūsu patērētājiem, klientiem un partneriem. Mēs esam pārliecināti, ka šo saistību izpildei nepieciešams ņemt vērā mūsu pasūtītāju vajadzības un vēlēšanas. Rīkojoties klientu interesēs, mēs vienmēr piedāvājam izmantot mūsu pieredzi uzdevumu risināšanai. Tas ir tas, kas atšķir mūsu uzņēmumu no pārējiem un padara IRBIS Technology ražoto  produkciju par unikālu.

RSEZ SIA “IRBIS Technology” ir noslēdzis 25.04.2016. Līgumu Nr. SKV-L-2016/104 ar Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Raksti
Multimetrs-megometrs Fluke 1587 apvieno izolācijas pretestības digitālo mēriekārtu ar pilnfunkciju digitālo multimetru vienā kompaktā pārnēsājamā iekārtā, kas nodrošina maksimālu universālumu pielietošanā kā diagnostikai, tā arī tehniskajā apkalpošanā. Multimetrs-megometrs Fluke 1587 ideāli der darba uzdevumu un mērījumu veikšanai elektrodzinējiem, ģeneratoriem, kabeļiem vai komutācijas ierīcēm...